Montanha Home
| Wifi Wi-Fi | Spa és relaxáció Jacuzzi | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Montanha Home Monte Verde jakuzzival és pezsgőfürdővel várja a pihenni vágyó vendégeket.
A Museu da MPB 15 percnyi autóútra, a Verner Grimberg Városi Stadion pedig egy 7 km-es távolságra található a szálláshelytől.
A villa kilátást nyújt a kertre. A Monte Verde városi szállás spa káddal, pezsgőfürdővel és külön WC-vel ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek a törölközők kényelmét is élvezhetik.
A Montanha Home vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben és privát étkezőben. Az ételek elkészítéséhez sütőt és üvegárut is igénybe vehet.
- Helyi látnivalók
- Roda de Ferro1486 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional109 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Jacuzzi
Szoba felszereltsége
- Minibár
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Montanha Home milyen messze van a Sao Jose dos Campos Regional repülőtértől?
A Sao Jose dos Campos Regional repülőtér és a Montanha Home között 110 km távolság van. - ❓
A Montanha Home biztosít konyhát?
Ez a Montanha Home sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Vannak a vidéki ház területén wellness-szolgáltatások?
A vidéki ház villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban és pezsgőfürdőben pihenhetnek.